CK Cam Balkon Sistemleri

0 (532) 484 69 24    info@ckcambalkon.com

SEKSİYONEL KAPI


CK Cam Balkon Sistemleri

Neden seksiyonel kapı

Biz CK YAPI olarak bu ürünü dünya standartlarına getirmek ve dünya lojistik merkezlerinin ve fabrika sevkiyat yapılan tüm alanlarda kullanılması şart olduğunu düşünerek tasarladık , çünkü tüm iş hayatını kolaylaştırmak ve zaman süre bakımından her iş kolunun kullanma ihtiyacını karşılamak amacı ile geliştirdik.

CK YAPI olarak maksimum güvenlik sınırsız açma kapama özelliğini ekledik.

Neden güvenlik seksiyonel kapı

CK YAPI olarak,

Nokta emniyet fotoselli pnömatik sensör fotoselli 60 cm 100 cm 150 cm 200 cm olarak boy emniyet fotoselleri ile ve çelik halat kopça emniyet braketi ile, maksimum güvenlik ve yüksek donanım ile gelişen teknoloji ile test ettik.

CK  seksiyonel endüstriyel kapı gözdesi ısı ses bariyeri sayesinde avantajlı ekstra yüksek kaliteli donatılmıştır.

 Seksiyonel kapı içinden acil çıkış, yangın kapısı ve servis kapısı olarak kullanım kolaylığı ve uygun fiyat kaliteli malzeme avantajlarını sunmaktadır.

Pencere aydınlatma sayesinde enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Seksiyonel kapı işinizi hiçbir zaman yarıda bırakmaz daima işinizi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır .

Elektirik enerjisi olmadan manuel açma kapama sayesinde hiçbir kilo kaldırmadan işinizi her zaman zamanında teslim etmenin keyfini yaşatmak için biz CK YAPI olarak önce güvenlik ve teknoloji donanımı ile ürünlerimizi siz değerli iş ortaklarımıza en iyisini sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Seksiyonel kapılarımızın kullanım alanları uçak hangarları,fabrikalar, otomotiv sektörü ,tekstil üretim tesisleri ,otoparklar villa rezidans, gıda depolama alanı ve lojistik ticaret merkezlerinde kullanım için tasarlanmıştır.

Seksiyonel kapı full vision kapı seçenek olarak fabrika iç alan ve dış alanlarda kullanılmak için tasarlanmıştır .